Przedstawicielstwa zagraniczne

Polska rachunkowość może przysparzać wielu problemów, a przedsiębiorstwa zagraniczne czy też ich przedstawicielstwa dodatkowo posiadają właściwą sobie specyfikę, kulturę organizacyjną i oczekiwania względem działów księgowości.

W ramach obsługi spółek zagranicznych proponujemy:


  • kompleksowe prowadzenie ksiąg rachunkowych,
  • sporządzanie wszelkich niezbędnych deklaracji do Urzędu Skarbowego oraz innych instytucji państwowych,
  • przygotowywanie dla potrzeb Zarządu niezbędnych raportów i zestawień zgodnie z systemem raportowania właściwym dla spółki, spółki matki (MSSF, w tym również w języku angielskim),
  • stworzenie dla spółki w Polsce indywidualnie zaprojektowanego systemu raportowania np. w zakresie opłacalności inwestycji w Polsce, sytuacji finansowej, etc.,
  • wysokiej jakości doradztwa księgowo – podatkowego w ramach standardowej obsługi,
  • prowadzenia wszelkich spraw kadrowo – płacowych,
  • informowania o wszelkich zmianach w ustawodawstwie dotyczących właściwej Klientowi branży.

Na życzenie Klienta zapewnimy komunikację w języku angielskim, odbiór dokumentów z siedziby Klienta, rekomendację i konfigurację sprawdzonych systemów księgowych. Nasi księgowi i analitycy posiadają bogate doświadczenia we współpracy z firmami zagranicznymi i są elastyczni w zależność od stawianych wymogów, a nasza praca była wielokrotnie weryfikowana przez największe firmy audytorskie oraz służby skarbowe.


Dlaczego Horyzon Finance & Accounting?

Wśród naszych klientów znajdują się przedstawicielstwa zagraniczne, grupy kapitałowe, spółki posiadające rozbudowaną sprawozdawczość, jak np. spółki notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, ale także nieduże spółki o podstawowych potrzebach informacyjnych. Jako jedni z niewielu posiadamy doświadczenie w realizacji outsourcingu księgowości na tak dużą skalę.

Jeżeli oczekujecie Państwo od Waszego biura rachunkowego czegoś więcej niż tylko zaksięgowania dokumentów, sporządzenia deklaracji i zależy Wam na posiadaniu pełnej informacji na temat sytuacji finansowej firmy zachęcamy kontaktu z nami.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu (022) 833 66 87, e-mail: biuro@horyzon.plNasi partnerzy:

             
CMS-LeoN®   Copyrights 2007 Horyzon.
by strony www